Tüm Satılıklar -    Tüm Kiralıklar   Hakkımızda Danışmanlarımız Detaylı Arama Haberler Emlak Kaydı İletişim  Portföylerimiz
Yeni Portföyler
TÜLİN ZAİM
CADDEBOSTAN OFİSİ
Kiralık : 2,500 TL
İstanbul (Asya) / Sahrayicedid
DUYGU DELİCE
CADDEBOSTAN OFİSİ
Satılık Dubleks Daire : 1,800,000 TL
İstanbul (Asya) / Fenerbahçe
DUYGU DELİCE
CADDEBOSTAN OFİSİ
Kiralık : 2,100 TL
İstanbul (Asya) / Çiftehavuzlar
NURCAN KÖSEOĞLU
CADDEBOSTAN OFİSİ
Kiralık Daire : 3,000 TL
İstanbul (Asya) / Feneryolu
ERGÜN REVANBAHŞ / MAXIMUM SİSTEM
CADDEBOSTAN OFİSİ
Satılık Dubleks Daire : 2,200,000 TL
İstanbul (Asya) / Suadiye
Alım Satım Rehberi
Century21 Vitrin
<
Yönetim
Ana Sayfa
Yönetici Sayfası

Kurlar
Kredi Hesaplama
Akbank
Denizbank
Finansbank
Garanti Bankası
YapıKredi Bankası
ING Bank
Vakıfbank
Ziraat Bankası
Haberler


CENTURY 21, “SEKTÖRÜNÜN EN SAYGIN MARKASI” SEÇİLDİ
(29-07-2013 09:21)

Global bir pazar araştırma firması olan Millward Brown tarafından yürütülen araştırmada, CENTURY 21 ev satın alma piyasasında geçtiğimiz son ve önümüzdeki iki yılda tüketiciler arasında toplam yüzde 96’lık bir marka farkındalığı yakaladı.
Parsippany, NJ—(Martketwire, 19 Şubat 2013) – Dünyanın en büyük gayrimenkul organizasyonu CENTURY 21, tüketicinin kendisini “piyasadaki en saygıdeğer marka” olarak gösteren anket sonuçlarını açıkladı. CENTURY 21, kendilerine bir dizi gayrimenkul şirketi listesi sunulan tüketiciler arasında marka farkındalığı ve bilinirliği konusundaki öncülüğünü korumaktadır ve bu konumunu 1999’dan beri sürdürmektedir. 2011 GRAND CENTURION OFİS ÖDÜLÜ TÜRKİYE CENTURY 21 ABC CADDEBOSTAN`IN OLDU
(08-12-2012 10:54)

Century 21 Amerika tarafından verilen bu ödül dünyada belli başlı kriterlere uyan başarılı ofislere veriliyor.2010 GRAND CENTURION OFİS ÖDÜLÜ TÜRKİYE CENTURY 21 ABC CADDEBOSTAN`IN OLDU
(08-04-2011 12:28)

Century 21 Amerika tarafından verilen bu ödül dünyada belli başlı kriterlere uyan başarılı ofislere veriliyor.2009 GRAND CENTURION OFİS ÖDÜLÜ TÜRKİYE CENTURY 21 ABC CADDEBOSTAN`IN OLDU
(07-05-2010 11:53)

Century 21 Amerika tarafından verilen bu ödül dünyada belli başlı kriterlere uyan başarılı ofislere veriliyor.NİSAN 2010 TARİHLİ HÜRRİYET GAZETESİNDE
(08-04-2010 15:52)

Brokerımız Özgür Günal`ın Bağdat Caddesinde çuvalla dolu para boşa gidiyor ve ceketimizden tanıyıp bizimle temasa geçiyorlar haberi.ÖDÜLLER YİNE CENTURY 21 ABC`NİN
(01-09-2009 18:05)

2008-2009 Yılı  başarılı ofisler arasında yine ilk sıralarda yerini aldı.

Ödülleri  kazanmamızı sağlayan gayrimenkul danışmanlarımıza ve tüm müşterilerimize teşekkür ederizPRONET ALARM SİSTEMİNİZ CENTURY 21 ABC`DEN
(01-09-2009 12:26)

 HÜRRİYET GAZETESİ BROKERİMİZ ÖZGÜR GÜNAL`IN HÜRRİYET GAZETESİNDEKİ
(12-07-2008 14:54)

Portföyünüz geniş ve doğru rakam olmalı konulu röportajı yayınlandı.MAISON FRANCAISE CENTURY21 GÜÇ KAZANDI
(01-12-2004 14:48)

ABC Gayrimenkulün Century21`e katılmasıyla ilgili haber.BUSINESS LİFE DERGİSİNDE ABC GAYRİMENKUL
(01-08-2003 12:42)

 MİLLİYET GAZETESİNDE KONAKLARI CENTURY21 ABC SATACAK BAŞLIKLI HABER
(25-04-2003 12:32)

 AKŞAM GAZETESİNDE CENTURY21 ABC`NİN ATAKONAKLAR VE ACARKENT OFİSLERİYLE İLGİLİ HABER
(24-04-2003 11:43)

http://www.karamursel-emlak.com


 


Untitled 1
BEYAZ EŞYA / BUZ DOLABI/ TERİMLER
 

Sessiz çalışma

Buzdolapları ev ortamında sessiz çalışacak şekilde tasarlanmalıdır .

Değişik bölümlerde farklı yiyecekleri özelliklerine uygun koruma

Bu tip bir sistemde farklı kullanım bölgeleri olur; farklı sıcaklıkta ve nemde yiyecek depolanabilir. Örneğin, bir bölüm derin dondurucu olarak çalışırken diğer bölümlerde taze yiyecekler, şarküteri, içecekler ve taze sebzeler saklanabilir.

Yüksek verim

Verimi yüksek bir buzdolabı seçilmesinin hem kullanıcıya hem de çevreye yararı vardır. Az enerji tüketen bir buzdolabı ile daha az elektrik parası ödemek mümkündür.

Donma koruması özelliği

Buzdolaplarında, derin dondurucu içerisine yerleştirilen yiyecekler birbirine yapışmadan korunur.Yiyeceklerin paket ve son kullanma tarihlerinin bulunduğu etiketleri dahi nem ve karlanmadan etkilenmezler. Sıcaklık çok hassas bir şekilde ayarlanır.

Twin Cooling Soğutma Sistemi

İki evaporatörlü, iki fanlı ikiz soğutma sistemidir. Dondurucu ve soğutucu kısmındaki evaporatörler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bölümlerdeki hava birbirine karışmaz. Böylece yüksek enerji tasarrufu, her bölümde ideal ısı düzeyi, buzdolabı bölümünde ideal nem düzeyi ve bölümler arasında koku izolasyonu sağlanır.

Otomatik buz üretici

Otomatik buz üretici hızlı, kolay, sürekli bir şekilde buz temin eder. Dolapta her an hazır buz bulunmasının garantisidir.

Özel yumurta kabı

Yumurta kaplarında yumurtanın sivri tarafı aşağıya gelecek şekilde yerleştirilebilecek daha derin yuvalar vardır. Sivri ucu aşağıya doğru konan yumurta tazeliğini daha uzun süre korur.

Super X-Flow

Soğuk havanın kabinde dolaşımı özel bir fan ve döner yönlendirici ile sağlanır. Sensör, kapının ne kadar açılıp kapandığını, gıdaların üzerindeki sıcaklığı ölçer ve super x-flow içeriye ne kadar soğuk hava üflenmesi gerektiğine karar verir.

Soğuk su ve buz pınarı

Buzdolabı kapağı açılmadan soğuk su ve buz alınabilir. Buz, seçici düğme vasıtasıyla kullanıcının o anki isteğine göre küp veya parçalanmış şekilde verilir.

Bio deodorizer

İstenmeyen kokuları yok eden koku gidericidir.

Kapı alarmı

Enerji tasarrufu sağlayan, otomatik kapanma ve açık kapı alarmıdır. Eğer kapı açıklığının arası azsa dolap kendiliğinden kapanıp soğukluk kaybını önler. Açı büyükse kullanıcıyı uyarmak için bir ikaz sesi duyulur.

No-Frost sistemi

Derin dondurucu ve soğutucu içindeki soğuk hava, fan üfleme sistemi sayesinde dolabın her köşesine dağılır. Dolap içerisinde soğutulan havada mevcut bulunan nem, sistematik olarak dışarı alınır ve yoğunlaştırılarak su haline getirilir. Dolap dışındaki kompresör üzerindeki bir kapta toplanan bu su, kompresörün ısısıyla buharlaştırılır. No-Frost sistemi karlanma ve buzlanmaya son verdiği gibi, çözme işlemine de gerek kalmaz.

Gizli soğutma kanalı

Ortamdan sıcaklığı çeken, arka yüzeye entegre gaz dolaşımlı düzen.

0°C bölmesi

Et, peynir gibi gıdaları dondurmadan uzun süre saklama bölümüdür.

Soğutucu-Dondurucu kombinasyonları

3 yada 4 derin dondurucu çekmecesi olan hem buzdolabı hem derin dondurucu modeller, seyrek mutfak alışverişi, daha düşük elektrik faturası ve daha uzun süre korunabilen yiyecekler gibi avantajlar sağlar.

Şok dondurma özelliği

Dondurucuya yeni yiyecek koymadan 4-6 saat önce şoklama işlemi başlatılır. Yeni yiyecekler yarleştirildikten sonra şoklama kapatılır. Dondurucuya, dondurma kapasitesinin %10'u kadar yiyecek konulursa, bu işleme gerek yoktur.

Turbo Fan

İçerideki soğuk havanın homojen bir biçimde dağılmasını sağlayan fandır.

Hızlı çözme sistemi

Soğutucularda bulunan bir özelliktir. Oluşan buz ve karlanma düzenli aralıklarla devreye giren çözme otomatiği sayesinde suya dönüştürülüp, buharlaştırılır. Soğutucu-dondurucu kombi modellerde ise bu sistem sadece soğutucu kısmında mevcut olup derin dondurucu kısmında çözme işlemi manuel olarak yapılır.

Aktif uyarı sistemi

Bu sistem ile derin dondurucunun normal çalışıp çalışmadığı, dondurma derecesine ulaşılıp ulaşılmadığı ve şoklama yapılıp yapılmadığı kontrol göstergeleri ile belirtilir. Olası bir ısı artışında ikaz edilir.

Çevre dostu buzdolabı

Ozon tabakasının korunması amacı ile soğutucular CFC gazları içermeyecek şekilde üretilirler

Century21 Ödüllerimiz
CENTURY 21 Türkiye Dergisi